Biezenbrugstraat 15, Coevorden

€ 279.500 k.k.
Makelaar Steven Venhorst

Jouw makelaar voor deze woning

0524-525252
[email protected]
+31 524-525252

Over deze woning

Een unieke kans in het centrum van de stad! Wilt u vrijstaand wonen op een fraaie hoeklocatie, met parkeermogelijkheid op eigen terrein en een ruime tuin gelegen op het zuiden? Dat vindt u dus allemaal bij deze woning! Dit huis is oorspronkelijk gebouwd in 1949, staat op 232 m² eigen grond en is de laatste jaren groots gerenoveerd met o.a. een nieuwe keuken, grotendeels nieuwe kozijnen, nieuw HR++ glas, nieuwe cv-ketel, nieuwe goten, nieuwe elektra, een nieuw aangelegde tuin met nieuwe overkapping en een nieuwe, vrijstaande garage/schuur. Het plekje is daarnaast ideaal: in het centrum van de stad en dus op loopafstand van alle voorzieningen, maar toch in een rustige en verkeersluwe straat. Extra pluspunt is de fraai aangelegde stadstuin, die heerlijk op het zuiden is gelegen, sfeervol is aangelegd en voorzien is van een groot terras en overkapping, zodat je hier zomers heerlijk kunt zitten.

Kortom een unieke, sfeervolle stadswoning op een ideaal plekje in het centrum van de stad.

INDELING
Onderverdieping: Kelderkast.

Begane grond: Hal/entree met kast en toilet. Woonkamer met vaste kast en eetgedeelte. Halfopen keuken met inbouwkeuken (2015), voorzien van apparatuur (o.a. vaatwasser, fornuis met oven, koelkast, vriezer, apothekerskast). Bijkeuken met de cv-kast (cv-ketel Intergas, 2021).

1e verdieping: Overloop met vaste kast en ruime inloopkast. Twee royale slaapkamers met vaste kast. Badkamer met douche, wastafel, toilet en de wasmachineaansluiting. Via luik bereikbare vliering (niet begaanbaar).

Extra informatie
- de woning beschikt over glas- en dakisolatie
- verwarming geschiedt middels radiatoren
Volledige omschrijving Minder omschrijving
WhatsApp met +31 524-525252